O FIRMIE

HABSON to rodzinna firma istniejąca od 1 kwietnia 1996 roku. Swoją nazwę zawdzięcza pierwszym literom działalności gospodarczej, w której od samego początku chcieliśmy działać, czyli Hurtowni Artykułów Biurowo Szkolnych i Opakowań w Nadarzynie.


Początkowo na sklep, zaadaptowane były piwnice w budynku należącym do babci, natomiast później został on przeniesiony do lokalu wynajmowanego od prywatnej osoby.

W 2009 roku działalność handlowa rozszerzyliśmy o branżę medialną. Powstała strona internetowa www.nadarzyn.tv, która jest portalem informacyjnym z terenu Gminy Nadarzyn.


W 2015 roku zrezygnowaliśmy ze sklepu stacjonarnego i od tamtego czasu towar dostarczany jest już tylko bezpośrednio do klientów.


O branży szkolno - biurowo - papierniczej wiemy niemal wszystko i praktycznie wszystko jesteśmy w stanie z tego asortymentu dostarczyć, ale oprócz tego, w naszej ofercie znajdziecie Państwo też chemię gospodarczą, artykuły spożywcze, meble biurowe, czy urządzenia IT, czyli to, co jest niezbędne do funkcjonowania każdego biura, potrzeb placówek oświatowych, czy zakładów pracy.


Staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z naszych usług, jak i obdarzyli nas pełnym zaufaniem.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Monika i Wiktor Majewscy